Słownik e-marketingu

Remarketing
 

Remarketing

Remarketing to kampania reklamowa nastawiona na docieranie z komunikatem reklamowym do osób, które już wcześniej z naszym przekazem się zetknęły. Najczęściej oznacza to wyświetlanie reklam internautom, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę internetową.

Dzięki temu, że grupa docelowa tak prowadzonej kampanii została wyselekcjonowania w oparciu o zachowanie na stronie internetowej reklamodawcy, istnieje możliwość dopasowania dalszej kampanii reklamowej do jej specyfiki. I tak, internauta, który oglądał w sklepie internetowym dział z telefonami komórkowymi może na innych stronach internetowych zobaczyć reklamę tego sklepu podkreślającą niskie ceny telefonów. Ktoś kto odwiedził wyszukiwarkę lotów do Paryża, zobaczy następnie reklamę tej wyszukiwarki z wyeksponowaną promocją na loty do Paryża.

Kampanie remarketingowe charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność.

» powrót do listy haseł

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.