Słownik e-marketingu

Audyt strony internetowej
 

Audyt strony internetowej

Audyty stron internetowych przeprowadzane są pod kątem:

  • analizy i oceny funkcjonalności (użyteczności) witryny dla internauty, m.in. czy witryna internetowa spełnia cel w niej pokładany, czy zawarte w niej informacje są wartościowe dla internauty i czy cel wizyty został spełniony;
  • analizy i oceny dostępności strony dla internautów, m.in. pod względem używanych przez nich przeglądarek, sprzętu komputerowego, łącz internetowych, a także ze względu na cechy fizyczne internauty (np. gorszy wzrok czy zdolności motoryczne);
  • analizy i oceny dostępności witryny w wyszukiwarkach internetowych, m.in. jak prezentowana jest witryna w wyszukiwarce, na jakiej pozycji się znajduje na wywoływanych frazach kluczowych i czy te frazy są adekwatne do zawartości strony.

» powrót do listy haseł

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.