Linki sponsorowane

Linki sponsorowane Warszawa
 
Linki sponsorowane Warszawa

Linki sponsorowane Warszawa

Linki sponsorowane
Warszawa

Prowadzisz firmę w Warszawie? Czy wiesz, że możesz wyświetlać linki sponsorowane tylko internautom w Warszawie? Wyszukiwarki internetowe dają możliwość precyzyjnego wybierania grupy docelowej Twoich reklam.

Już dzisiaj zacznij kampanię linków sponsorowanych z geotargetowaniem w Warszawie.

zapytanie

Wyślij zapytanie

 

w sprawie indywidualnej oferty
dla Twojej strony internetowej

Zapytanie

w sprawie indywidualnej oferty
dla strony internetowej:

 
 
 
Geotargetowanie
Warszawa

Dzięki linkom sponsorowanym precyzyjnie docierasz do osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Geotargetowanie, czyli kierowanie reklamy do odbiorców na wybranym obszarze geograficznym, realizowane jest za pomocą wyboru fraz kluczowych z dołączoną nazwą "Warszawa" oraz przy użyciu mechanizmów rozpoznających lokalizację Internauty i wyświetlanie reklam tylko tym znajdującym się w Warszawie.

Lokalne
linki sponsorowane

Do reklam tekstowych firm działających lokalnie można dodawać bardziej szczegółowe informacje. System Google AdWords umożliwia np. dodanie do każdej reklamy dodatkowego wiersza z adresem firmy w Warszawie. Co ciekawe, jeśli Twoja reklama znajdzie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google, adres firmy automatycznie zamieni się w interaktywną mapkę Warszawy z zaznaczoną lokalizacją firmy. To jedyna możliwość na zrobienie linku sponsorowanego z mapką. Wypróbuj to rozwiązanie już dzisiaj!

Linki sponsorowane
na mapach Google

Dla biznesów o charakterze lokalnym mam także ofertę emisji reklam na Centrum Firm Lokalnych w ramach Google Maps. Umieszczane tam reklamy mogą być dodatkowo wzbogacone o logo firmy i dodatkowe informacje lokalizacyjne.

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl
Linki sponsorowane
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.