Linki sponsorowane

Linki sponsorowane OnetBoksy
 
Linki sponsorowane OnetBoksy

Linki sponsorowane OnetBoksy

Reklama
w Onet.pl

Onet.pl to najpopularniejszy portal internetowy w Polsce. Jeśli chcesz reklamować w nim swoją firmę możesz skorzystać z programu OnetBoksy, który umożliwia umieszczanie linków sponsorowanych (boksów reklamowych) na stronach portalu oraz w sieci stron partnerskich.

zapytanie

Wyślij zapytanie

 

w sprawie indywidualnej oferty
dla Twojej strony internetowej

Zapytanie

w sprawie indywidualnej oferty
dla strony internetowej:

 
 
 
Boksy reklamowe

Jeśli nie chcesz polegać tylko na Google, wypróbuj boksy reklamowe Onet.pl. Ta forma reklamy internetowej wyświetlana jest użytkownikom wyszukiwarki Onet.pl (OnetSzukaj) oraz w serwisach tematycznych Onet.pl. Reklama jest również prezentowana poza portalem Onet.pl, na witrynach partnerskich sieci reklamowej Onet (OnetKontekst). Dzieki temu rozwiązaniu Twoja reklama nie trafia tylko do użytkowników wyszukiwarki internetowej, ale również do tych, którzy poszukują informacji na tematycznych stronach internetowych.

Boksy wyświetlą się w tych serwisach, których tematyka jest związana ze słowami kluczowymi przypisanymi do Twoich kampanii.

Jeżeli internauta odwiedzi serwis http://uroda.onet.pl, http://gala.onet.pl lub inny serwis przyłączony do systemu OnetKontekst o tematyce związanej z branżą kosmetyczną (np.: serwisy na temat pielęgnacji ciała, makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci) zobaczy OnetBoksy reklamujące kosmetyki, perfumy, itp.

Internauta poszukujący porad dla osób wyjeżdżających za granicę na stronie http://samoloty.onet.pl, http://wycieczki.onet.pl lub http://hotele.onet.pl lub w innym serwisie przyłączonym do OnetKontekst o tematyce podróżniczej, zainteresowany jest usługami świadczonymi przez firmy z branży turystycznej. Jeżeli Twoja działalność jest związana z turystyką możesz łatwo dotrzeć do klientów emitując OnetBoksy także w tych serwisach.

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl
Linki sponsorowane
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.