Linki sponsorowane

Linki sponsorowane Google
 
Linki sponsorowane Google

Linki sponsorowane Google

Linki sponsorowane
Google AdWords

Aktualnie ok. 97% wejść na witryny internetowe rozpoczyna się w Google (źródło: gemiusRanking PL). Więc jeśli Twojej strony www nie można odnaleźć w Google, to prawdopodobnie tracisz bezpowrotnie dużą liczbę potencjalnych Klientów.

zapytanie

Wyślij zapytanie

 

w sprawie indywidualnej oferty
dla Twojej strony internetowej

Zapytanie

w sprawie indywidualnej oferty
dla strony internetowej:

 
 
 
Skuteczne
linki sponsorowane

Dzięki linkom sponsorowanym Google AdWords precyzyjnie docierasz do osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Twoje reklamy wyświetlą się wtedy, gdy internauci korzystający z Google będą szukać informacji związanych z oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami.

Internauci zobaczą Twoją reklamę po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła zgodnego z wybranymi przez Ciebie lub poleconymi przez nas słowami kluczowymi. Dzięki temu Twoja reklama będzie dokładnie dopasowana do tego, czym są zainteresowani. To nastawia odbiorców pozytywnie do Twojej reklamy (link sponsorowany jest mało inwazyjny i odpowiada oczekiwaniom internautów) i zwiększa szansę Twojego sukcesu!link sponsorowany Google AdWords

Opłaty
za kliknięcia

Możesz prowadzić kampanie linków sponsorowanych AdWords niezależnie od wysokości Twojego budżetu. Nie ma wymogu minimalnych wydatków. Możesz na przykład zacząć z niskim budżetem, aby przetestować linki sponsorowane Google AdWords i sprawdzić, jakie frazy i reklamy sprawdzają się najlepiej, a następnie stopniowo zwiększać wydatki. A płacisz tylko za kliknięcia Twoich reklam, a nie za samo ich wyświetlenie (ten model sprzedaży reklam nazywamy kampanią pay-per-click, czyli PPC).

Korzystając z AdWords nie musisz zgadywać, jak skuteczna jest Twoja reklama. Możesz dokładnie monitorować rezultaty każdej wydanej złotówki i a my na bieżąco będziemy poprawiać skuteczność Twojej kampanii linków sponsorowanych.

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl
Linki sponsorowane
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.