Reklama w Google

Oferta hybrydowa
 
Oferta hybrydowa

Oferta hybrydowa

Najlepsza
reklama w Google

Dzięki naszej autorskiej i unikatowej ofercie już dzisiaj możesz połączyć zalety obu sposobów reklamy w wyszukiwarkach: kampanii linków sponsorowanych Google AdWords oraz pozycjonowania w Google.

Chcesz pozycjonować stronę internetową pod dużą ilością fraz, ale jest to zbyt drogie? Chciałbyś umieścić reklamy przy popularnych frazach, ale koszt jednego kliknięcia jest bardzo wysoki? Skontaktuj się z nami!

Jedna umowa, jedna faktura, dwa razy więcej możliwości!

zapytanie

Wyślij zapytanie

 

w sprawie indywidualnej oferty
dla Twojej strony internetowej

Zapytanie

w sprawie indywidualnej oferty
dla strony internetowej:

 
 
 
Kompleksowa
reklama w Google

Proponujemy Ci kompleksową obsługę reklamy Twojej strony w wyszukiwarce Google. Ustalamy wspólnie stały miesięczny budżet reklamowy, który co miesiąc optymalnie dzielimy pomiędzy linki sponsorowane Google AdWords oraz pozycjonowanie w Google. Jeśli linku do Twojego serwisu WWW nie ma na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania Google, są tam Twoje reklamy. Jeśli jesteś wysoko na liście wyników naturalnych Twoje reklamy pojawiają się przy frazach, na których pozycjonowanie się nie zdecydowałeś, ale które mogą przyciągnąć nowych Klientów na Twoją stronę internetową.

Skuteczna
reklama w Google

Analizy zachowań użytkowników wyszukiwarek pokazują, że "jeżeli dana marka znajduje się na szczycie listy wyników wyszukiwania organicznego i płatnego, 84% konsumentów zainteresowanych zakupem wzięłaby pod uwagę taką opcję. Te same badania wskazują, że w przypadku obecności produktu danej marki wyłącznie na liście wyników organicznych zainteresowanie zakupem produktu obniża się do 73%" (źródło: Enquiro Research w partnerstwie z Ipsos Mori, kwiecień 2008).

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl
Reklama w Google
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Reklama w Google

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.