Reklama Facebook

Reklama na Facebooku
 

Reklama na Facebooku

Reklama
Facebook

Facebook to drugi najpopularniejszy serwis społecznościowy w Polsce. Pozwala na łączenie się z przyjaciółmi, znajomymi z pracy, szkoły i innymi osobami. Ludzie używają Facebooka do dzielenia się linkami, zdjęciami oraz przeróżnymi nowościami. Za jego pomocą możesz dotrzeć do ok. 4,5 mln polskich internautów oraz setki milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Zareklamuj się na Facebooku już dzisiaj! Obsługujemy kampanie reklamowe na facebook.com.

zapytanie

Wyślij zapytanie

 

w sprawie indywidualnej oferty
dla Twojej strony internetowej

Zapytanie

w sprawie indywidualnej oferty
dla strony internetowej:

 
 
 
Bardzo
skuteczna reklama

Facebook umożliwia przeprowadzenie kampanii zarówno w modelu rozliczeniowym CPC, jak i CPM. Standardowo dostępne są dwa rodzaje reklam:

Precyzyjna
grupa docelowa

Na Facebooku możesz trafiać do odpowiednich odbiorców dzięki możliwości zawężenia grupy docelowej na podstawie kryteriów, które charakteryzują użytkowników portalu. Zawężanie grupy docelowej pozwala minimalizować koszty całej kampanii i zwiększać jej efektywność.

Proste kryteria targetowania obejmują:

Można również stosować kryteria dotyczące:

Reklama
społecznościowa

Jeśli kampania reklamowa ma promować stronę na Facebooku (tzw. fanpage), można kierować reklamę za pomocą połączeń, jakie są występują między użytkownikami Facebooka, a reklamowaną stroną. Można wykupić reklamę, która dotrze na przykład tylko do fanów strony, użytkowników wybranej aplikacji lub osób biorących udział w wydarzeniu. Możliwe jest również docierania bezpośrednio do osób, które są znajomymi aktualnych fanów. Ta forma reklamy działa bardzo przekonująco, ponieważ razem z treścią reklamy wyświetla się imię i nazwisko naszego znajomego, który jest już fanem danej strony.

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl
Facebook Reklama
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Facebook Reklama

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.