e-marketing

Linki sponsorowane tanio i efektywnie
 

Linki sponsorowane tanio i efektywnie

Jedną z najważniejszych zalet reklamy kontekstowej jest fakt, że płacisz za efekt. Nie ponosisz kosztów z tytułu emisji reklamy. Płacisz za kliknięcie w reklamę, czyli za każdego internautę, który - zainteresowany reklamą - trafił na Twoją stronę internetową.

Najniższe możliwe ceny

Jednostkowa cena reklamy kontekstowej to cena za kliknięcie. Dla Twoich reklam określane są maksymalne opłaty za kliknięcie, które jesteś w stanie zaakceptować. Ostateczny koszt kliknięcia jest efektem automatycznej aukcji pomiędzy wszystkimi reklamodawcami, którym zależy na umieszczeniu reklamy na tej samej stronie. Im większa konkurencja, tym wyższy prawdopodobny koszt jednego kliknięcia. Ale o tym, jak wysoko będzie wyświetlana Twoja reklama wśród reklam konkurencji i ile za to zapłacisz, decyduje wiele elementów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu uzyskasz najlepszy efekt przy możliwie najniższej cenie.

Wydatki pod kontrolą

Koszty Twojej kampani reklamowej są zawsze pod kontrolą.
Po pierwsze, ustalony jest zawsze maksymalny koszt za kliknięcie w reklamę (maksymalny CPC). Kliknięcie nigdy nie będzie Cię kosztowało więcej, niż założyłeś.
Po drugie, sam ustalasz, jaki budżet przeznaczasz dziennie na reklamę. Po wykorzystaniu dziennego budżetu reklamy przestają się wyświetlać. Pojawią się na stronach internetowych ponownie w dniu następnym.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.