e-marketing

Jak wyszukiwarki widzą strony internetowe?
 

Jak wyszukiwarki widzą strony internetowe?

Wyszukiwarki internetowe tak naprawdę nie są w stanie zobaczyć żadnej strony internetowej. Wizualna analiza jest czasem dokonywana przez pracowników firm takich jak Google, ale największa część pracy wykonywana jest przez (ro)boty. Są to programy, które pobierają kod (x)html danej strony internetowej i poddają go analizie. Warto pamiętać, że treść strony widziana w oknie przeglądarki internetowej to tylko część zawartości kodu strony. Najważniejsze informacje o strukturze dokumentu są zazwyczaj niewidoczne dla internautów, ale zwracają na nie uwagę automaty wyszukiwarek internetowych.

Najbardziej istotne jest jednak to, że wyszukiwarki nie są w stanie odczytywać treści z takich elementów strony jak grafika (elementy graficzne strony, zdjęcia), większość animacji Flash, obiekty generowane po stronie przeglądarki internetowej (np. za pomocą JavaScript). Jeśli zatem chcemy, żeby jakaś treść została przez wyszukiwarkę zauważona, powinniśmy ją umieść w kodzie strony w postaci zwykłego tekstu.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.