e-marketing

Gwarancja pozycji linku sponsorowanego
 

Gwarancja pozycji linku sponsorowanego

Zainteresowani naszą ofertą bardzo często pytają: czy mogę wykupić reklamę na pierwszym miejscu w Google? Z przykrością odpowiadamy: niestety, nie. W wyszukiwarce Google nie wykupuje się określonych pozycji. Ale to nie znaczy, że Twoja reklama nie może się pojawiać na pierwszym miescu. Jednak żadna odpowiedzialna agencja reklamy internetowej nie może dać 100% gwarancji, że dana reklama będzie się pojawiała zawsze tylko na pierwszej pozycji.

Wyświetlanie reklam w Google jest procesem dynamicznym, przypominającym automatyczną aukcję, rozgrywającą się po każdym zapytaniu wysłanym do wyszukiwarki. Celem aukcji jest zdobycie określonego miejsca przez reklamę. Ofertę w takiej aukcji stanowią parametry reklamy: maksymalny koszt za kliknięcie (CPC) oraz tzw. Wynik Jakości. Do tego dochodzi również ograniczenie budżetu dziennego i wybrany sposób emisji reklamy w ciągu doby.

Duża ilość zmiennych wpływających na ranking powoduje, że reklamy i ich kolejność ciągle się zmieniają. Reklama, która w poprzednim zapytaniu była na pierwszym miejscu, w kolejnym może pojawić się na miejscu 3 lub nie pojawić się wcale.

Nie ma gwarantowanych metod zapewnienia najwyższej pozycji reklam. System rankingowy Google preferuje reklamy, które są trafne i dobrze dobrane do oczekiwań użytkowników. W imieniu naszych Klientów staramy się tak ustawiać i optymalizować kampanie linków sponsorowanych, aby zapewnić najbardziej optymalny sposób emisji reklam i największe korzyści biznesowe.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.