e-marketing

E-marketing. Baza wiedzy
 

E-marketing. Baza wiedzy

Gdzie wyświetlają się linki sponsorowane?

Linki sponsorowane wyświetlają się w wyszukiwarkach internetowych na stronach z wynikami wyszukiwania oraz na różnych stronach internetowych należących do tzw. sieci partnerskich.

» czytaj dalej

Gwarancja pozycji linku sponsorowanego

Zainteresowani naszą ofertą bardzo często pytają: czy mogę wykupić reklamę na pierwszym miejscu w Google? Z przykrością odpowiadamy: niestety, nie. W wyszukiwarce Google nie wykupuje się określonych pozycji. Ale to nie znaczy, że Twoja reklama nie może się pojawiać na pierwszym miescu.

» czytaj dalej

Jak wyszukiwarki widzą strony internetowe?

Wyszukiwarki internetowe tak naprawdę nie są w stanie zobaczyć żadnej strony internetowej. Jeśli chcemy, żeby jakaś treść została przez wyszukiwarkę zauważona, powinniśmy ją umieść w kodzie strony w postaci zwykłego tekstu.

» czytaj dalej

Kierowanie linków sponsorowanych

Linki sponsorowane są przede wszystkim wyświetlane w odpowiadającym ich treści kontekście (fraza kluczowa). Dodatkowo można kierować reklamy na wybrane witryny, regiony geograficzne i języki. Można również korzystać z opcji specjalnych, np. określenia preferowanych dni i godzin wyświetlania linków.

» czytaj dalej

Linki sponsorowane tanio i efektywnie

Jedną z najważniejszych zalet reklamy kontekstowej jest fakt, że płacisz za efekt. Nie ponosisz kosztów z tytułu emisji reklamy. Płacisz za kliknięcie w reklamę, czyli za każdego internautę, który - zainteresowany reklamą - trafił na Twoją stronę internetową.

» czytaj dalej

Linki sponsorowane w czasie kryzysu

W czasie recesji wiele firm zdecydowanie ogranicza wydatki reklamowe. Przy standardowych formach reklamy oznacza to konieczność rezygnacji z wielu kanałów informowania o ofercie, co często pogłębia załamanie sprzedaży. W takich momentach warto zastanowić się nad bardziej efektywnym wydatkowaniem mniejszych budżetów reklamowych.

» czytaj dalej

Znaczniki META a pozycjonowanie

Znaczniki META oraz znacznik TITLE zawierają informacje dodatkowe na temat danej strony internetowej. Zawartość tych znaczników nie jest prezentowana w treści strony. Mają one jednak wpływ na kolejność i sposób wyświetlania stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Zadbanie o właściwą zawartość tych znaczników to wstęp do udanego pozycjonowania strony internetowej.

» czytaj dalej

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.