e-marketing

Wyszukiwarka to nie przeglądarka
 

Wyszukiwarka to nie przeglądarka

Czy wiesz, czym się różni przeglądarka internetowa od wyszukiwarki? Jeśli tak - możesz być z siebie dumny. Twoja wiedza o Internecie nie jest mała. Badania wykazują, że istnieje spora grupa osób, która na pytanie "Czym jest przeglądarka internetowa?" odpowiada "Wyszukiwarką internetową". Z utożsamianiem obu pojęć spotykamy się bardzo często prowadząc szkolenia z zakresu reklamy internetowej.

Badania przeprowadzone przez Ipsos MORI w sześciu europejskich krajach pokazują, że średnio 40% ankietowanych osób utożsamia przeglądarkę internetową z wyszukiwarką. W Polsce ten wskaźnik sięga 57%. Cóż, ciągle uczymy się Internetu...

Źródło: Gazeta.pl Technologie

 

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.