e-marketing

Wydatki firm na reklamę on-line wzrosły
 

Wydatki firm na reklamę on-line wzrosły

Według raportu IAB Polska wydatki na reklamę internetową w trzecim kwartale 2009 roku wyniosły ponad 317 mln PLN. To wzrost o 15% w stosunku do analogicznego okresu w 2008 roku. Jak wygląda sytuacja w podziale na poszczególne formy reklamy?

Udział poszczególnych form reklamy zmienił się nieznacznie. Najwięcej pieniędzy wydawanych jest na reklamę graficzną, aż 47%. Ten rodzaj reklamy internetowej zanotował wzrost o 2% w porównaniu do trzeciego kwartału poprzedzającego roku. Marketing w wyszukiwarkach, jako forma reklamy internetowej, zanotował wzrost udziału o jeden procent, do 28%. Wzrosty udziału reklamy graficznej i SEM nie odbył się kosztem innych działań reklamowych, takich jak e-mail marketingu i ogłoszeń.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.