e-marketing

Trendy Google jako wskaźnik ekonomiczny
 

Trendy Google jako wskaźnik ekonomiczny

Jaką wiedzę można uzyskać analizując natężenie ruchu w wyszukiwarkach? My korzystamy z narzędzia Google Insights for Search w celu przygotowywania lepszych kampanii reklamowych dla naszych Klientów. Okazuje się jednak, że dane te mogą być przydatne także w prognozach gospodarczych.

W kwietniu 2009 The Economist opisał artykuł ekonomisty, który udowadnia, że wykorzystanie danych na temat zainteresowania internautów określonymi towarami lub usługami wyrażonego poprzez zapytania w wyszukiwarce Google, pozwala zwiększać dokładność prognoz ekonomicznych.

Obserwacja trendów zapytań może się jednak przydać każdej firmie, które reklamuje się w wyszukiwarkach. Im więcej wiesz o zachowaniach swoich Klientów (lub potencjalnych Klientów), tym lepiej jesteś w stanie do nich dotrzeć i odpowiedzieć na ich potrzeby.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.