e-marketing

Reklama w czasach kryzysu
 

Reklama w czasach kryzysu

W czasie recesji wiele firm zdecydowanie ogranicza wydatki reklamowe. Przy standardowych formach reklamy oznacza to konieczność rezygnacji z wielu kanałów informowania o ofercie, co często pogłębia załamanie sprzedaży. W takich momentach warto zastanowić się nad bardziej efektywnym wydatkowaniem mniejszych budżetów reklamowych.

Reklama w wyszukiwarkach internetowych ma wiele cech, które powodują, że jest ona idealną formą promocji w czasach kryzysu. Warto pamiętać, że kampanie reklamowe PPC charakteryzuje:

  • brak minimalnych poziomów wydatków na reklamę,
  • możliwość ciągłego dostosowywania (zmiany) budżetów reklamowych,
  • możliwość dowolnego wstrzymywania i uruchamiania kampanii reklamowych,
  • brak długoterminowych zobowiązań finansowych.

Dodatkowo skuteczność linków sponsorowanych można łatwo weryfikować, dzięki czemu budżety reklamowe wydawane są w najbardziej optymalny i efektywny sposób.

Ponieważ uważamy, że każdemu Reklamodawcy (nie tylko w czasach kryzysu) należy się pełna informacja o efektach obsługiwanych w jego imieniu kampanii reklamowych, w naszych działaniach kierujemy się zawsze zasadą pełnej przejrzystości. Każdy Klient TopAds otrzymuje:

  • szczegółowe raporty z przebiegu kampanii,
  • dostęp do kont, z poziomu których kampanie są obsługiwane,
  • dokładną informację o kosztach kliknięć lub emisji reklam oraz o kosztach obsługi.

W czasie recesji skuteczność i przejrzystość działań reklamowych oraz możliwość weryfikacji ich efektów stają się niezmiernie istotne. Prowadzą po prostu do oszczędności.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.