e-marketing

Reklama internetowa w rozkwicie
 

Reklama internetowa w rozkwicie

Z badań IAB Polska oraz PricewaterhouseCoopers wynika, że firmy wydają na reklamę w internecie więcej niż w zeszłym roku. W pierwszym półroczu 2009 roku nastąpił wzrost wydatków na reklamę o 14%, do 658 mln zł. Branża reklamy internetowej kwitnie, podczas gdy cały rynek reklamy stracił ponad 11% w porównaniu do zeszłego roku.

Udział reklamy w internecie w stosunku do całości wydatków firm na reklamę rośnie. W 2008 roku udział ten wynosił 21%, podczas gdy w tym roku ten udział osiągnął 25%. Nie traci na popularności reklama graficzna. Zmienił się natomiast procentowy udział poszczególnych sektorów branż gospodarczych w ogółnych wydatkach na reklamę.

 Więcej na temat raportu na stronie: forsal.pl

 

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.