e-marketing

Prime time w internecie
 

Prime time w internecie

Według badań brytyjskiej firmy Lightspeed Research w Internecie istnieje pojęcie prime time, dotychczas zarezerwowane dla telewizji i radia. Czy taka informacja może mieć wpływ reklamę w Internecie? Jak wykorzystać tą informację w reklamie za pomocą linków sponsorowanych?

Prime time jest to pora w której stacje telewizyjne i radiowe uzyskują najwyższą, odpowiednio, oglądalność i słuchalność. Badanie te wykazały, że internauci częściej zwracają uwagę na reklamy po godzinie 18. Zupełnie odwrotnie ma się sprawa z reklamami skierowanymi do firm. Wyższą skuteczność mają one rano i przedpołudniem, czyli w godzinach pracy firm.

Linki sponsorowane dają możliwość reklamowania się w określonym czasie. Reklamodawcy mają w linkach sponsorowanych odpowiednie do tego narzędzie. Zatem nie tylko treścią, użytymi słowami kluczowymi, ale także porą publikacji reklamy można dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców, a więc zwiększyć skuteczność reklamy.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.