e-marketing

Google Insights for Search po polsku
 

Google Insights for Search po polsku

Google udostępnił polskojęzyczną wersję przydatnego narzędzia do analizy trendów wyszukiwań Google Insights for Search. W polskiej wersji narzędzie nosi nazwę Statystyki Wyszukiwarki. O ciekawym zastosowaniu tego narzędzia pisaliśmy w poście pt. Trendy Google jako wskaźnik ekonomiczny.

O tym, jakie możliwości daje to narzędzie i jak go skutecznie używać, można dowiedzieć się więcej w odpowiednim dziale pomocy Google. Znajdują się tam podstawowe informacje o zasadach działania, słowniczek pojęć, opis funkcjonalności oraz szkoleniowe materiały wideo. Dodatkowo podane zostały przykłady użycia statystyk wyszukiwarki. Pozwalają one lepiej zaprezentować możliwości wykorzystania analizy trendów zapytań.

 

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.