e-marketing

Coraz dłuższe frazy wyszukiwania
 

Coraz dłuższe frazy wyszukiwania

Według danych firmy Hitwise, zajmującej się badaniem zachowań amerykańskich internautów, w październiku 2009 roku wzrosła liczba zapytań składających się od pięciu do ośmiu słów o 3% w porównaniu do września. Zwiększyła się również ilość wpisywanych w wyszukiwarkę fraz, zawierających powyżej ośmiu słów, o 8% w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Nadal najpopularniejsze jest wpisywanie pojedynczych słów w Google. Jednak różnica między ilością zapytań jedno, dwu lub trzywyrazowych jest niewielka (zobacz szczegółowe dane z raportu).

Wnioski mogą być następujące: użytkownicy coraz częściej dokładnie wiedzą, czego szukają, są lepiej zaznajomieni z technikami wyszukiwań oraz nie boją się wpisywać dłuższych i bardziej skomplikowanych fraz.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.