e-marketing

Wartość pierwszej strony w Google
 

Wartość pierwszej strony w Google

Ile jest warta pierwsza pozycja w Google dla Twojego biznesu? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sam. Ale my możemy pomóc oszacować, na ile wejść z danej pozycji na liście wyników wyszukiwania w Google możesz liczyć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś kliknie w link do Twojej strony internetowej jeśli widzi go na 1, 3 lub 7 pozycji?

Agencja SlingshotSEO opublikowała analizę klikalności (CTR) pierwszych 10 miejsc na liście wyników wyszukiwania Google. Pierwsza pozycja charakteryzuje się klikalnością 18,2%, druga - 10,1%, a trzecia - 7,2%. Łączna klikalność pierwszej trójki to zatem 35,5%, a całej pierwszej strony - 52,4%.

Jak interpretować te wartości? Z perspektywy właściciela strony internetowej klikalność oznacza prawdopodobieństwo, że internauta kliknie w link. Jeśli zatem Twoja strona jest na pierwszym miejscu w Google dla danej frazy, prawdopodobieństwo, że ktoś w niego kliknie, wynosi prawie 1/5. Jeśli natomiast link do Twojej strony wyświetla się na miejscu dziesiątym statystycznie tylko 1(!) na 100 osób odwiedzi Twoją stronę www.

» powrót do listy artykułów

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.