e-marketing

Aktualności / Blog
 

Aktualności / Blog

O tym, co aktualnie robimy, co dzieje się w branży i co jeszcze warto wiedzieć o e-marketingu.

 

2011-12-01

Kropka, która wpływa na skuteczność reklamy

Reklama internetowa ma tę przewagę nad innymi formami reklamy, że wyposażona jest w standardzie w narzędzia analityczne pozwalające dokładnie monitorować przebieg każdej kampanii. Pozwala to również bawić się i testować skuteczność różnych pomysłów reklamowych. Ostatnio, w kampanii jednego z naszych Klientów udało nam się zaobserwować, jak jedna kropka we właściwym miejscu wpływa na CTR tekstu reklamowego.

» czytaj dalej

2011-10-28

Wartość pierwszej strony w Google

Ile jest warta pierwsza pozycja w Google dla Twojego biznesu? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sam. Ale my możemy pomóc oszacować, na ile wejść z danej pozycji na liście wyników wyszukiwania w Google możesz liczyć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś kliknie w link do Twojej strony internetowej jeśli widzi go na 1, 3 lub 7 pozycji?

» czytaj dalej

2010-08-09

Rewolucja w Google: znaki towarowe jako własne słowa kluczowe

Firma Google zapowiada rewolucję wrześniową! Od 14 września 2010 roku będzie możliwa reklama wywoływana na znaki towarowe innych firm. Na liście swoich słów kluczowych będzie można umieszczać znaki towarowe konkurencji.

» czytaj dalej

2010-07-01

Google pomaga w założeniu konta Google Adwords

Google pomaga nowym użytkownikom, chcącym reklamować się za pomocą linków sponsorowanych, w zakładaniu kont Google AdWords. Póki co jest jednak małe "ale".

» czytaj dalej

2010-05-25

Google rozprawia się z mitami o Google Adwords!

Google na swoim blogu poświęconym AdWords rozprawia się z mitami, które narosły wokół reklamy w internecie za pomocą linków sponsorowanych. Robi to w interesujący i przejrzysty sposób!

» czytaj dalej

2010-04-02

Innowacje Google w reklamie internetowej

Google zaprezentował witrynę, na której "chwali się" wprowadzanymi przez siebie innowacjami w dziedzienie reklamy internetowej.

» czytaj dalej

2010-03-09

Jak Google się pozycjonuje

Google opublikował raport, w którym sam siebie ocenia według zasad SEO, które zaleca webmasterom. Jakie wnioski nasuwają się po analizie raportu?

» czytaj dalej

2010-03-05

Wyszukiwarka to nie przeglądarka

Czy wiesz, czym się różni przeglądarka internetowa od wyszukiwarki? Jeśli tak - możesz być z siebie dumny. Twoja wiedza o Internecie nie jest mała. Badania wykazują, że istnieje spora grupa osób, która na pytanie "Czym jest przeglądarka internetowa?" odpowiada "Wyszukiwarką internetową". Z utożsamianiem obu pojęć spotykamy się bardzo często prowadząc szkolenia z zakresu reklamy internetowej.

» czytaj dalej

2010-02-09

Wydatki firm na reklamę on-line wzrosły

Według raportu IAB Polska wydatki na reklamę internetową w trzecim kwartale 2009 roku wyniosły ponad 317 mln PLN. To wzrost o 15% w stosunku do analogicznego okresu w 2008 roku. Jak wygląda sytuacja w podziale na poszczególne formy reklamy?

» czytaj dalej

2010-01-26

Jak (nie) reklamować się w Internecie na hasła konkurencji?

Dość często dostajemy zapytania od Klientów: czy mogę umieszczać swoje linki sponsorowane w wyszukiwarce Google przy nazwie konkurencji. Nasza odpowiedź jest zawsze taka sama: Technicznie w większości wypadków jest to możliwe, ale zdecydowanie odradzamy. Zgodnie z polskimi przepisami może to być uznane za czyn nieuczciwej konkurencji. O słuszności naszego podejścia przekonaliśmy się czytając artykuł z Gazety Wyborczej na temat nieuczciwej reklamy jednej ze szkół wyższych.

» czytaj dalej

Reklama w Internecie

e-mail: biuro@topads.pl

topads.pl

ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

tel. +48 71 718 16 83
faks +48 71 718 14 03

certyfikat Google AdWords
 

Oferta topads.pl to przede wszystkim linki sponsorowane Google AdWords, reklama Facebook oraz pozycjonowanie w Google. Linki sponsorowane i pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Nasza oferta to kompleksowa reklama w internecie, a w szczególności reklama w wyszukiwarkach.

Polecamy: hosting, domeny, pozycjonowanie.

Reklama w Internecie
nie zna granic

Wrocław . Warszawa . Kraków . Poznań . Gdańsk . Gdynia . Lublin

Polska . Niemcy . Rosja . Wielka Brytania . Irlandia . Hiszpania . Francja . USA

 

© topads.pl | Linki sponsorowane

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.